Кошик
83 відгуків
АкваСант
+380
67
389-87-75
+380
99
181-43-48

Насоси поверхневі, вихрові, відцентрові

  • Циркуляційні електронасоси,

Циркуляційні насоси використовуються в системах опалення індивідуальних житлових приміщень, а так само електронасоси призначені для роботи в тепличних господарствах і котелень. Застосування сучасного циркуляційного електронасоса здешевлює систему опалення чи гарячого водопостачання в цілому, так як дає можливість використовувати труби меншого, ніж при природній циркуляції, діаметра.

  • поверхневі і занурювальні електронасоси,

Поверхневі електронасоси призначені для перекачування води без довговолокнистих або абразивних включень. Сферою застосування даних електронасосів є побутові потреби : забезпечення водою заміського будинку, резервуарів та баків різної ємності, полив городів, газонів, декоративних рослинних і квіткових насаджень.

У випадку, коли глибина залягання водоносного шару перевищує 8м , у вирішенні завдань водопостачання приходять на допомогу занурювальні електронасоси (наприклад, для перекачування води з свердловин з підвищеним вмістом піску)

  • дренажні електронасоси

Видалення забрудненої води вирішується вирішується з допомогою заглибних електронасосів дренажного типу.

Организовать роботу, дренажної, каналізаційної або зливової системи не представляється можливим без використання дренажно-фекальних електронасосів, вони використовуються, коли виникає необхідність відкачування рідини з високим вмістом твердих включень або фекалій.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
Меню
Виробник
  • 31
Фільтри
+380
67
389-87-75
+380
99
181-43-48
Україна Харківська область Харків ул.А.Ульянова 42а
АкваСант
Виталий Герасименко
Мапа