Кошик
83 відгуків
АкваСант
+380
67
389-87-75
+380
99
181-43-48

Тепла підлога водяна

Тепла підлога — сучасна система обігріву приміщення

Труби і колектори для пристрою теплої підлоги

Понад 350 товарних позицій в асортименті. Відправка в день замовлення, доставка по Україні протягом 1-3 днів. Діють знижки від обсягу замовлення.

Вибрати комплектуючі

Дізнайтеся про переваги водяного статі!

Економія теплоенергії, за рахунок вдалого розташування джерела тепла під покриттям підлоги, що дозволяє обігрівати приміщення знизу вгору.
Рівномірний розподіл тепла по всій поверхні забезпечує комфортну температуру повітря, більш м'який мікроклімат в приміщенні.
Істотна економія простору в підвіконних нішах, відсутність видимих елементів опалювальних систем і приладів, спрощує планування інтер'єру.
Приховані від доступу нагрівальні деталі роблять простір безпечним, система абсолютно екологічна і працює безшумно.

Приступити до замовлення

«АкваСант» — професійний підхід до пристрою теплої підлоги

Широкий вибір комплектуючих
Пропонуємо понад 350 найменувань матеріалів для теплої підлоги від 10 відомих виробників.
Вигідні умови співпраці
Консультуємо щодо вибору товарів, доставляємо по Україні протягом 1-3 днів, відправляємо за кордон.

Замовити тепла підлога

 
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 5

 Водяний тепла підлога

Опис, порівняння з іншими опалювальними системами

 

 Водяна тепла підлога являє собою систему, що використовує гарячу воду в якості джерела тепла. Принцип роботи такої системи елементарний: на поверхню встановлюється спеціальна гнучка труба, по якій циркулює гаряча вода. Джерелом тепла для цієї підлоги є система центрального опалення або газовий котел.

 Переважно технологія підключення трубопроводу до газового котла. Так водяній варіант теплої підлоги не буде залежати від сезонних відключень опалення, від перепаду температур і тиску.

Улаштування водяної теплої підлоги

 Система теплої водяної підлоги складається з трубопроводу і вузла змішування теплоносія. Для трубопроводу беруться, як правило, труби з шитого поліетилену або металопластикові труби. Вони відрізняються невеликим опором, гнучкістю і теплопровідність. Трубопровід заливається в цементну стяжку.

 Для керування температурою водяної підлоги і її підтримки встановлюється вузол змішування теплоносія, який складається з насоса, колектора і термостатичного змішувача. Сьогодні активно використовуються теплі підлоги з системою електропідігріву і водяні теплі підлоги. Який з них краще, кожен споживач вирішує самостійно.

Переваги водяної підлоги:

 •  елементи системи водяної теплої підлоги сумісні з будь-якими видами підлог (неважливо, яке підлогове покриття планується в будинку; монтаж системи водяного статі можливий і під ковролін, і під плитку, і під ламінат, і під лінолеум);
 •  теплою підлогою можна користуватися автономно, а можна підключити до існуючої системи опалення (до котла або центрального опалення);
 •  економія теплової енергії (у стандартному житловому будинку економиться до 30%, а в приміщеннях з стелями вище трьох метрів – до 50%);
 •  система теплої водяної підлоги може замінити традиційні опалювальні прилади, що, відповідно, дозволить максимально ефективно використовувати житлову площу;
 •  опалення в автономному режимі не залежить від перебоїв електроенергії.

Монтажні роботи проходять у наступному порядку:

 •  підготовка поверхні. З бетонної основи забирається шар старого чорнового і декорує покриття, сміття. Поверхня вирівнюється, так як незначний перекіс або заглиблення в підлозі можуть призвести до порушення циркуляції теплоносія в системі, в результаті остання перестає функціонувати. В якості вирівнюючого шару може бути звичайна бетонна стяжка;
 •  облаштування гідроізоляційного шару. Це поліетиленова плівка, покладена по всьому периметру кімнати внапуск. Ніяких просвітів тут не повинно бути, це погано позначиться на працездатності системи. За стін і колон кімнати на рівні 10 см від підлоги клеїться демпферна стрічка. Вона вбереже тепла підлога від вологи, в той же момент послужить деформаційним швом;
 •  монтаж теплої підлоги триває укладанням теплоізолюючого матеріалу. Він буде перешкоджати витоку тепла від труб опалення до бетонного перекриття будівлі, тим самим збільшить ККД системи та ступінь прогріву кімнати;
 •  встановлюються поверх теплоізоляції кріпильні елементи – спеціальні кліпси, кріпильна стрічка або звичайна армуюча сітка, до якої труби опалення прикручуються дротом;
 •  безпосередній монтаж водяних теплих підлог – укладання труб. Існує кілька способів – меандр або подвійний меандр (змійка), спіраль (равлик). Другий спосіб є традиційним і зарекомендував себе як надійний і простий у монтажі. З першим ж потрібна певна вправність, так його монтаж скрутний. Проте в цьому випадку можна збільшити кількість труб, а отже, і тепла, на тих ділянках, де це необхідно і прибрати, там, де вони не потрібні, наприклад, під меблями;
 •  підключення труб теплої підлоги до джерела тепла, організація розподільної шафи, встановлення додаткового обладнання. Гідравлічні випробування, оцінка роботи системи;
 •  укладання чорнового покриття поверх теплої підлоги відбувається лише при успішному перебігу гідравлічних випробувань. Чорновим шаром може служити напівсуха або мокра стяжки підлоги;
 •  облаштування декоративного шару підлогового покриття.

 

Порівняння теплої підлоги з іншими системами опалення

 Система теплої водяної підлоги набирає велику популярність в країнах СНД. Все більше споживачів при ремонті або будівництві нового житлового будинку віддають перевагу саме цій системі.  Це пов'язано з тим, що такий спосіб обігріти своє житло має безліч переваг позитивних якостей. Розберемо кожне з них детально та зробимо порівняння теплої підлоги між електричним і водяним, а так само з радіаторами опалення.

Основні переваги теплої підлоги:

 •         Економічність. Основною метою створення нових систем сьогодні залишається підвищення їх ефективності при низькій вартості. Теплий водяний підлогу повністю відповідає цьому критерію, так як знижує витрати на опалення до 60%. Такої економії дозволяє домогтися невисока температура теплоносія, яка варіюється в діапазоні 30-50 градусів, а також рівномірний і ефективний прогрів приміщення більшою мірою над підлогою, а не під стелею.
 •         Комфорт. Як вже було сказано, умови створюються водяним теплою підлогою є ідеальними для проживання. Різниця в температурі в нижній і верхній частині приміщення становить близько 5 градусів. Якщо на рівні ніг термометр покаже близько 22-23 градусів, то у голови вона буде становити близько 17-18 градусів. Таке співвідношення не тільки позначається на фізичному стані, але і дозволяє з комфортом ходити по приміщенню босоніж і грати дітям на килимах.

 •          Безпека. Замислюючись про цьому пункті ми, перш за все, хочемо убезпечити життя наших дітей. Адже саме вони через свою цікавість та необережність часто потрапляють у неприємні ситуації. Система теплої підлоги повністю виключає травми та опіки, так як вмонтована в підлогу і не передбачає взаємодію дитини з гарячими і травматичними елементами.

 •          Естетичність. Так як вся система є вбудованою, це значно полегшує подальший ремонт та облаштування приміщення. Зникнуть проблеми з батареями, які завжди заважали нормально розставити меблі, зробити гарний підвіконня і просто псували зовнішній вигляд кімнати своєю наявністю.

 

Порівняння теплої підлоги з звичним радіаторним опаленням

Сучасна система  теплої підлоги має багато переваг над стандартними способами обігріти своє житло. Порівняємо тепла підлога з радіаторами.

 •          Розподіл температури по висоті. По цьому фактору тепла підлога залишає радіаторне опалення далеко позаду. При використанні батарей тепло моментально спрямовується вгору, так як прогрів відбувається у підстави стіни і конвенційні потоки роблять свою справу. Водяна система ж прогріває всю площу підлоги і сильно уповільнює кругообіг повітря в кімнаті.
 •          Відчуття комфорту. Тут тепла підлога також значно перевершує радіаторне опалення. Батареї зважаючи на своїй конструкції не можуть прогрівати підлогу, так як гаряче повітря завжди спрямовується вгору. Також при використанні батарей існує сильна різниця в температурі між окремими частинами кімнати. Тепла підлога виключає можливість нерівномірного розподілу гарячого повітря, так як задіює всю площу приміщення.

 •          Кількість теплових втрат через стелю. При використанні батарей значна частина енергії витрачається на прогрівання повітря під стелею, що особливо притаманне до приміщенням з високими стелями. Так як повітря при використанні системи теплої підлоги прогрівається переважно в нижній частині приміщення, зайві втрати через стелю значно знижуються.

 •          Наявність пилу в повітрі. Дійсно, водяна підлога робить сильний вплив на гігієнічність навколишнього повітря. Це пов'язано з тим, що постійна циркуляція повітря призводить до підняття пилу з поверхні предметів та переміщення їх по кімнаті.

 •          Простота провітрювання. Не конвективний спосіб обігріву простору значно скорочує втрати  при відкриванні вікон з метою провітрювання приміщення. Тепло втрачається значно менше і власник отримує оптимального співвідношення свіжого повітря і комфортної температури.

 •          Осушення повітря. Батареї мають високу темперу і сильно знижують відсоток вологості в приміщенні. Система водяного статі не передбачає безпосереднього контакту повітря з нагрівальними елементами і виключає такий неприємний процес.

Порівняння теплого водяного підлоги з електричним підлогою

 Дві приблизно однакові системи — електричний і водяний підлогу насправді мають безліч відмінностей. Більша перевага віддається саме водяному підлозі і на це є безліч причин:

 • Вартість установки. Вартість кабелю, що гріє набагато дорожче труби для водяної підлоги. Також установка электрополов передбачає покупку додаткових датчиків і регуляторів. В підсумку ціна на електричний тепла підлога одній площі буде приблизно в 2 рази більше, ніж ціна на його водяній аналог.

 

 • Витрати при експлуатації. Електричний водяний підлогу передбачає високі витрати на електрику в рази перевершує використання водяного теплої підлоги.

 

 • Основне джерело тепла. Великі витрати на експлуатацію роблять недоцільним використання електричного статі як основне джерело тепла. Також електричний варіант опалювальної системи не підходить для опалювання приміщень великої площі.

          Порівняльна таблиця теплих підлог з іншими системами опалення

 

Технічні Характеристики

  радіатори

повітряне опалення

теплі підлоги

Ціна на обладнання

низька

середня

висока

розподіл тепла

не рівномірно

рівномірно

рівномірно по периметру

потужність установки, тепловіддача

70-100 Вт на метр квадратний

40 Вт на кубометр

150-180 Вт на метр квадратний

схильність корозії

є

немає

немає

термін служби

близько 20 років

близько 20 років

до 50 років

вибухонебезпечність

є

висока

немає

рівень екологічної небезпеки

немає

немає

немає

обслуговування

стандартне

стандартне

стандартне

надійність

надійні

надійні

надійні

економія

немає (при базовому монтажі)

окупність протягом 7 років

окупність протягом 2 років, економія від 30 % в рік

автоматизація, контроль температур

є

є

є

ергономічність

зручні і практично не видно

займають багато простору

не заважають основному простору, маскуються під основним підлогою

 Таким чином, водяний тепла перевершує по багатьом параметрам і звичні радіаторні системи опалення, і свій аналог — електричний тепла підлога. Сьогодні теплий водяний підлогу став ефективною, вигідною і простою системою опалення, яка здатна самостійно підтримувати комфортні умови в будь-якому житловому приміщенні.

Способи укладання труби для теплої підлоги

УКЛАДКА ТРУБ "ЗМІЙКОЮ"

Укладка труб "змійкою" застосовується в приміщеннях з малими тепловтратами. На малюнку показаний цей вид укладання труби:

При укладанні «змійкою» потрібно пам'ятати про те, щоб подає, більш гарячий потік води,  був направлений до потенційно холодним зонам. Наприклад, до зовнішніх стін.

На малюнку зеленою хвилястою лінією показаний перепад температури: більш холодні зони теплої підлоги у бік пониження цієї лінії.

На наступному малюнку різновид "змійки" - подвійна "змійка":

Тут температура розподіляється рівномірніше.

Треба сказати, що форма петель труби на поворотах може залежати від матеріалу труби. Так, якщо тепла підлога з pex-труби, то виглядати змійка буде, найімовірніше, так:

 При укладанні змійкою різниця температур на вході і виході повинна бути в межах 5 градусів. Якщо перепад буде великим, то по мірі віддалення від колектора підлога не буде відчуватися як теплий.

 Перевага цього способу укладання – простота проектування і монтажу. Недолік змійки – труднощі укладання з малим кроком, оскільки малі радіуси вигину можуть призвести до перелому труби: спосіб укладання «змійкою» рекомендується виключно для кроку на менше 300 мм. Якщо крок між трубами менше, застосовуємо «равлика», оскільки тут труба згинається тільки на 90 градусів.

УКЛАДКА ТРУБ "РАВЛИКОМ"

При укладанні «равликом» (по-іншому, спіраллю) отримання рівномірної гріючої поверхні гарантовано:

 При укладанні равликом перепад температури в подачею і обратку може бути до 10 градусів. Це пояснюється тим, що при розкладці равликом подає і обратка чергуються.

 При такій розкладці виходить економія труби до 10…15% і виграш з гідравлічним опорам. Поблизу зовнішніх стін крок укладання потрібно зменшувати. І труба, що йде безпосередньо від колектора і має найбільшу температуру, повинна розташовуватися саме в таких зонах.

УКЛАДКА ТРУБ ТЕПЛОГО ПОЛА В КРАЕВЫХ ЗОНАХ

 Краевые или граничные зоны - это области пола возле внешних стен, особенно если здесь есть окна либо двери. В таких зонах труба теплого пола укладывается с меньшим шагом. Шаг трубы в краевой зоне 75-150 мм, а в остальных зонах 150-300 мм:

Можно уложить краевую зону угловой змейкой:

 

Приклади укладання теплої підлоги:

Монтаж водяної теплої підлоги

https://youtu.be/DtWsQzbE9TE

Монтаж системи опалення водяна тепла підлога, цемент-піщана стяжка

https://youtu.be/9AVHfIIl1K0

Меню
Виробник
 • 104
 • 78
 • 62
 • 33
 • 22
 • 15
 • 14
 • 11
 • 9
 • 5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 2
 • 2
 • 2
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
Показати все
+380
67
389-87-75
+380
99
181-43-48
Україна Харківська область Харків ул.А.Ульянова 42а
АкваСант
Виталий Герасименко
Мапа