Кошик
83 відгуків
АкваСант
+380
67
389-87-75
+380
99
181-43-48

Алюмінієві радіатори

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Опис, технічні характеристики        

Сучасні технології виробництва не стоять на місці, і не дивно, що на зміну  старих, громіздких і не реально важких чавунних радіаторів опалення, прийшли сучасні компактні алюмінієві секційні батареї. Маючи невеликі габаритні розміри (по товщині майже вдвічі менше, ніж чавунні) ці секційні радіатори опалення мають досить високу теплову потужність від 120 до 200 Вт 1 секція (залежно від товщини/глибини радіатора і його висоти).

Алюмінієві радіатори опалення бувають різної висоти від 200 до 600 мм.   Алюмінієві батареї підійдуть для установки в систему автономного опалення для обігріву житлових, побутових і промислових приміщень. Найвищий коефіцієнт теплопередачі, у порівнянні зі сталевими або радіаторами біметалічними значно прискорює процес нагрівання опалювального приміщення.

Часто люди допускають помилки, встановлюючи алюмінієві радіатори системи опалення зі сталевими трубами або латунними фітингами. При прямому контакті алюмінію із сталлю або міддю виникає електро-хімічна корозія. В наслідок чого, стінка алюмінієвого радіатора руйнується, а теплоносій розкладається на кисень і водень. Тиск в системі починає падати, система опалення завоздушиваєтся.

В процесі тривалої експлуатації систем опалення утворюються мінеральні та сольові відкладення, які з часом знижують коефіцієнт теплопередачі батарей. Як наслідок, вам доводиться ставити на котлі більш високу температуру, що значно збільшує ваші рахунки. Замінивши стару систему опалення на нову з алюмінієвими батареями, ви значно заощадите на оплаті рахунків за споживані енергоресурси.

Як правильно розрахувати і купити алюмінієві батареї

Щоб правильно розрахувати необхідну кількість секцій для конкретного приміщення або будинку необхідно знати площу, яку потрібно обігріти. В середньому при розрахунку необхідної теплової потужності для приватних будинків із стандартними тепловтратами розраховують від 100 до 150 Вт на 1 м(для приміщень з висотою стель до 3 м). Дане значення може коливатися в залежності від:

 • - товщини стін
 • - кількості зовнішніх стін
 • - кількості великих вікон
 • - кількості вхідних вуличних дверей

Щоб отримати необхідне значення для приміщення, потрібно помножити його площа на закладаємо теплову потужність (для одного м2). Отриманий результат для одного приміщення потрібно поділити на кількість місць, куди планується встановлювати батареї опалення. Батареї встановлюються під кожне вікно, вуличну вхідні двері (якщо вона присутня), а також на кожну зовнішню стіну (навіть якщо на ній немає вікна). Поділивши загальну теплову потужність на кількість місць  встановлення радіаторів, ви отримаєте теплову потужність для однієї батареї. Щоб визначити, яке кількість секцій має бути у радіатора, потрібно необхідну теплову потужність однієї батареї поділити на теплову потужність однієї секції (це заводський технічний параметр, його можна подивитися на нашому сайті в картці товару).

Якщо потрібно розрахувати систему опалення для всього будинку, вище зазначені розрахунки необхідно провести для кожної кімнати.

Радіатори опалення алюмінієві, ціна на які у нас найнижча серед конкурентів, що виготовляють двома способами:

 • - Спосіб лиття. Передбачає, що розплавлений алюміній подають у форму в якій він застигає і набуває своєї остаточної форми.
 • - Спосіб екструзії. У цьому випадку батареї виготовляє допомогою екструзії пластичного сплаву алюмінію, а верхню і нижню частину колектора відливають під тиском.
Алюмінієві батареї. Технічні особливості

Алюмінієві секційні радіатори мають нестандартну різьблення. Різьба має збільшений крок і напрямок витка – з одного боку ліве, з іншого праве. Тому для з'єднання секцій між собою використовуються спеціальні ніпелі з лівою і правою різьбою. Для підключення радіаторів системи опалення використовуються перехідники (футорки) з нестандартною різьби на стандартну. Вихід для підключення до системи опалення бувають на 1/2" (ДУ 15 мм), 3/4" (ДУ 20 мм) з внутрішньою різьбою. Секційні радіатори мають чотири виходи для підключення. Два з них підключаються до системи опалення, а інші два встановлюється кран маєвського і заглушка.  Повний комплект – чотири футорки, кран маєвського і заглушка продаються окремо. Цей комплект називається монтажний набір для секційних радіаторів. Також в комплект радіаторних наборів можуть входити гачки кріплення до стіни з довжиною 150 мм або 230 мм

Меню
Виробник
 • 5
 • 3
 • 2
 • 1
 • 1
 • 1
Фільтри
+380
67
389-87-75
+380
99
181-43-48
Україна Харківська область Харків ул.А.Ульянова 42а
АкваСант
Виталий Герасименко
Мапа