Кошик
83 відгуків
АкваСант
+380
67
389-87-75
+380
99
181-43-48

Сталевий трубопровід

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

СТАЛЕВИЙ ТРУБОПРОВІД купитиСталевий трубопровід є користується популярністю вже багато років. Перевагою сталевих труб є мінімальна деформація при підвищених температурах і лояльну вартість виробу.

Сталеві труби з нержавіючої сталі мають підвищену механічну міцність і довговічність. При позаштатних режимах багаторічної експлуатації сталеві труби зберігають стабільність форм, не піддаються швидкому зносу, відрізняються гігієнічністю, а також дуже низьким гідравлічним опором. 

Стійкість від корозії, міцні показники конструкції і пластичність матеріалу дають можливість випускати якісні труби і фітинги з тонкими стінками при сучасних технологіях спрощеного монтажу. 

На сьогоднішній день процес встановлення сталевого трубопроводу спрощено до максимуму. Стикування труб та арматурне підключення проводиться за допомогою бесштуцерных прес-фітингів.

Широке використання сталевих трубопроводів знайшло своє застосування в системах господарсько-питного призначення, технологічних середовищах трубопроводу, з неагресивними до зносу матеріалами, гарячим теплопостачанням, опаленням при номінальному рівні тиску до 16 бар, при температурі 95 градусів Цельсія (максимум до 120 градусів).

При порівнянні вартості різних видів трубопровідних систем, потрібно пам'ятати про витрати на монтаж. 

Де можна придбати сталевий трубопровід?

Купити хороший трубопровід із сталі можна на нашому офіційному сайті.

  • Доставка сталевих трубопровідних систем здійснюється по всій території України. 
  • Ми індивідуально ставимося до кожного клієнта.
  • Гарантуємо високий рівень сервісу. 
  • Широкий асортиментний ряд товарів. 
  • У нас мінімальна ціна і великий асортимент. 

Звертайтеся до нас, будемо з нетерпінням чекати оформлення заявок і дзвінків! Ми допоможемо вам визначитися з вибором і зробити замовлення!

Меню
Фільтри
+380
67
389-87-75
+380
99
181-43-48
Україна Харківська область Харків ул.А.Ульянова 42а
АкваСант
Виталий Герасименко
Мапа