Кошик
78 відгуків
АкваСант
+380
67
389-87-75
+380
99
181-43-48
Групи товарів та послуг

Елементи систем поливу

Анодовані згони, йоржі, літній душ в зборі.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

купити елементи систем поливуДля хорошого і налагодженого поливу потрібно спеціальне обладнання. Спочатку вам слід зняти всі виміри, щоб знати яка довжина обладнання потрібна, яка поливаемая площу і з якою потужністю подачі води вам доведеться мати справу. При наявності свердловини потрібно виміряти дебету, врахувати під увагу витрата води, діаметр труб і силу насоса.

Головні елементи системи поливу

Система поливу вимагає велику кількість прорахунків, але в той же час, важливим залишається і обладнання, з яким доведеться працювати.

  • Спочатку на вході у всю систему встановлюється фільтр.Через нього буде проходити велику кількість води і саме тому до вибору фільтра слід поставитися серйозно.

  • Далі йдуть електромагнітні клапани, які включають в себе клапанні бокси.

  • Контролер поливу, який забезпечує всю автоматизацію і повний контроль за системою поливу, форсунки і штуцерные коліна.

Щоб придбати елементи системи поливу, ви повинні чітко розуміти, що все працює злагоджено і в комплексі. Всі елементи важливі для правильної та налагодженої роботи.

Де придбати елементи системи поливу?

В нашем интернет-магазине вы найдете широкий выбор элементов системы полива. На каждый товар с нашего магазина мы выдаем гарантийный талон, что является знаком качества продукции. Мы, имея большой модельный ряд, и наши высококвалифицированные специалисты сумеют подобрать для вас именно те элементы системы полива, которые будут подходить под вашу систему. Оплата и доставка производится в удобный для вас способ и подходящее время. Если у вас возникнут вопросы касающееся приобретения товара с нашего сайта, мы с радостью поможем вам решить вашу проблему. Телефонуйте нам за вказаним телефоном або залишайте заявку онлайн на нашому сайті, і наші спеціалісти зв'яжуться з вами в найкоротші терміни. Ми чекаємо на вас!

Меню
+380
67
389-87-75
+380
99
181-43-48
Україна Харківська область Харків ул.А.Ульянова 42а
АкваСант
Виталий Герасименко
Мапа