Кошик
83 відгуків
АкваСант
+380
67
389-87-75
+380
99
181-43-48

Шафи колекторні

Шафа колекторний призначений для установки в ньому колектора систем водопостачання та опалення або колектора для теплої підлоги. В порожнині колекторного шафи можна встановлювати не тільки колектори, але й прилади визначають витрата холодної та гарячої води, різну запірну арматуру, а також прилади враховують витрату теплової енергії. Колекторний шафа можна кріпити до підлоги і стіни.

В зависимости от способа монтажа шкафы коллекторные бывают двух видов: настенные и встроенные. Это дает возможность монтировать их в специальные проемы. У встроенных шкафов окрашивается только передняя панель, задняя монтажная рама оцинкованная.

На дверцах шкафа устанавливается замок, который предупреждает несанкционированный взлом и проникновение к оборудованию, находящемуся внутри шкафа.

Шафи колекторні легко встановлюються в ніші або пристінне простір. Колекторні блоки являють собою систему колекторів (подаючий і зворотний колектори), регулюючі клапани з витратомірами, автоматичні повітровідвідники, запірні клапани, дренажні клапани та кріпильні кронштейни. Колекторні блоки можуть використовуватися для систем радіаторного і підлогового опалення в системах з водою або водно-гліколевої сумішшю в якості теплоносія.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Меню
Виробник
  • 14
Фільтри
Діапазон цін, грн.
Глибина, мм
Ширина, мм
Наявність
  • 14
Країна виробник
  • 14
Тип монтажу
  • 7
  • 7
Колір шафи
  • 14
+380
67
389-87-75
+380
99
181-43-48
Україна Харківська область Харків ул.А.Ульянова 42а
АкваСант
Виталий Герасименко
Мапа